pondělí 15. května 2017

Polibek hříchu ~Recenze~

Na svém jednorožci přijíždím s novou recenzí! Je na knihu Polibek hříchu, tedy na druhý díl příběhů Riley Jenson.
Jdeme na to? :) 

Jméno knihy: Polibek hříchu
Autor: Keri Arthur
Ofiko anotace: Svět Riley Jensonové je plný nebezpečí a vášně – od záře melbournských mrakodrapů až po pulzující noční kluby. Atraktivní vlkodlačice s kapkou upíří krve v žilách pracuje pro organizaci, jejímž úkolem je dohlížet na bezpečnost nadpřirozených ras. Když se však probudí v opuštěné uličce, nahá a potlučená, ví jen jedinou věc: že jí jde o život. Za několik okamžiků se Riley střetne s tím nejvíce sexy mužem, jakého kdy viděla: svůdným Kadem s ocelovými svaly, který svádí svůj vlastní boj o život. Riley, kolem níž se stahují staří milenci i nepřátelé, ví, že ji pronásleduje nový druh zločince. V její krvi se totiž skrývá tajemství, které může stvořit dokonalého bojovníka: pokud ovšem přežije vlastní nebezpečné tužby…
Nakladatelství: Fantom print
Žánr: Urban fantasy
Jak dlouho jsem ji četla? Hodně, hodně a ještě jednou hodně dlouho. A ještě déle jsem na ni dělala recenzi...
Je/Bude pokračování? Pokračování jsou, ale já se na ně nechystám. :-) 

Tuto knihu mi poskytlo nakladatelství Fantom print a tímto jim chci poděkovat a zároveň se omluvit.... Poté co jsem knihu dočetla, napsala jsem recenzi, která se mi smazala. -_- No a pak jsem na ni úplně zapomněla... Takže prosím o odpuštění a snad to se mnou ještě vydržíte. ❤

Díl byl dějem zajímavější než díl předchozí. I autorčin styl psaní se posunul o level výš... Přesto se mi ale tento díl nečetl lehce a upřímně, na další díly se nejspíš nechystám. Nevím proč. Asi jsem zas měla velká očekávání v tom, že se v tomto dílu konečně rozjede akce a nebude to jen o Riley a jejích milencích... Přijde mi, že děj okolo křížení je tam jen tak, aby nestála řeč. jelikož tomu autorka nevěnuje moc pozornosti. Ale přesto nelituji, že jsem si knihu přečetla.

Odvážná hlavní hrdinka Riley má mnoho potíží. Od problémů s milenci, kteří se nezdají takoví, jací jsou, až po nebezpečné křížení... Riley je totiž něčím výjimečná, její krev není tak obyčejná, jak se zdá, ale skrývá mnoho tajemství, které by nerada, aby se dostaly na povrch. 

Příběh je celkem zajímavě napsán. Není to žádná pecka, ale nudit se nejspíš také nebudete. Je zde mnoho charakterově příjemných postav, ale všechny tak nějak "splývají" do jedné. Bohužel, musím říct, že autorka se spíše zaměřuje na Rileyin milostný život, než na samotný příběh.
Ale to je už můj problém. Někomu to tak bude vyhovovat více....


Celkem příjemné čtení, u kterého nemusí člověk moc myslet a jen relaxuje. I přes to, že to není úplně můj šálek kávy a na hodně věcech jsem se neshodla s autorkou, dávám knize 45% což je podle mně celkem slušné. :-) Takže pokud chcete nějako erotickou fantasy, tak tohle je pro vás. 

45%Děkuji za komentáře a názory.
Lupínková dáma.

Výsledek obrázku pro fuck me gif
Výsledek obrázku pro kill me gif
Výsledek obrázku pro hmm gif


Žádné komentáře:

Okomentovat